دكتر رضا منتظر
پزشک محقق در طب ايراني اسلامي

drmontazeri

اولین پایان نامه در کشور با موضوع طب اسلامی و بررسی آزمایشگاهی بر روی حجامت،
طراحی و تدریس مباحث طب ايراني اسلامی به دانشجویان و طلاب دانشگاه،
امام صادق(ع) و دانشگاه علوم اسلامی رضوی،
تالیف و سایت: طب اسلامی گنجینه تندرستی،
طب ایرانی در آینه تاریخ / مدیر وبلاگ طب و تهدید نرم،
آگاهسازی نسبت به تهدیدهای غذایی دارویی با مقاله و مصاحبه در جراید،
کنگره های علمی و برنامه تلویزیونی

کد امنیتی:
security code
لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

ارسال

3 دیدگاه در “فرم ارتباط با دكتر رضا منتظر

  1. سلام من دخترچهارماهه دارم كه واكسن بدوتولدودوماه رازدم ولي چهارماهگي فقط قطره خوراكي فلج دادم آياحجامت لازم است يا بعدازدوسال توصيه ميكنيد وآياشخص آقاي دكترحجامت نوزاد راانجام ميدهند؟

  2. با عرض سلام و ادب.خدا قوت .جناب دکتر منتظر به نظر شما چقدر اعداد آزمایشگاهی قابل اطمینان برای تشخیص میباشد ؟.با توجه به اینکه مثلا در همه دنیا با تمام شرایط جغرافیایی و مزاجی میزان هموگولوبین ،کلسترول،قند خون ناشتا یا کلسیم ،ویتامین دی یک رنج میانگین و ثابت دارد ؟.یعنی هم برای یک زن روسی و یک زن منطقه استوایی هموگلوبین زیر 11 شاخص کم خونیست؟ یا ویتامین دی این دو زن باید با یک رنج ثابت آزمایشگاهی سنجیده شود؟مورد دیگر، یکی از همکاران پزشک شما ادعا داشتند که خیلی از بیمارانی که از لحاظ بالینی تشخیص کبد چرب داشتند از لحاظ آزمایشات کبدی کاملا نرمال بودند. آیا بین یافته های آزمایشگاهی(با استاندارهای تعریف شده جهانی یکسان )و وضعیت بالینی انطباق کامل وجود دارد؟
    سوال ( شاید هم درد دل )دیگه ای هم داشتم از خدمتتون. چرا که بعضی اطبا سنتی هم سلامت روانی مردم را دارند بازیچه اهداف سود جویانه خودشون میکنند.نمونه ش نمک دریاچه که آقای روازاده بسیار اون را توصیه میکنند و حتی دو نمونه(نمک دریاچه و نمک تصفیه شده بازار)را به آزمایشگاه فرستادند و در شرایط یکسان آزمایشگاهی میزان عناصر سمی موجود در هر دو نمونه را اعلام کردند که نمک دریاچه بر خلاف ادعای عده ای از لحاظ میزان عناصر سرطان زا و خطرناک باز هم سالمتر از نمک تصفیه شده است(البته نتایج این آزمایش را هم تو سایتشون منتشر کردند و مستند )از طرفی دکتر دریایی هم شدیدا تبلیغ نمک جهرم میکنند که یکی دیگر از همکاران می گفتند چون ایشون جهرمی ان و براشون این تبلیغ سود آوره دارن ذهن مردم را مشوش میکنن (الله اعلم). مردم شدیدا گیج شدن از این چند گانگی ها.خواهشا در این مورد خاص (نمک)نظر ارزشمند خودتونا بفرمایید.(نتایج آزمایش نمک را هم دارم خواستید بدم خدمتتون).بسیار ممنون بابت راهنماییتون

پاسخ دهید